08.10.2015

Varustuse ettetellimine 2016: Ortlieb, Schwalbe, Abus, Thule, Babboe

Varustuse ettetellimine 2016: Ortlieb, Schwalbe, Abus, Thule, Babboe

Eesti turg pole just väga suure käibega, eriti kui on vaja head ja kvaliteetset toodet ja midagi teistsugust, olgu tegu siis mudeli või värvivaliku eelistustega.

Tegutse kiiresti ja telli omale varustus ette ja saad 10-20% soodsama hinna.

Kaup saabub perioodil Jaanuar - Märts 2016.

 • Ortlieb. Saksamaa tuntud veekindlate rattakottide bränd. Oleme neid kasutanud rendis ja müünud oma poes. Pakume allahindlust 20%, tellimuse tähtaeg 16. oktoober. Vaata lisainfot toodetest tootja kodulehelt
 • Schwalbe. Saksamaa tuntud rehvide ja rehvitarvikute bränd. Ühed parimatest mida kasutada torkekindluse saavutamiseks aga ka võistlustel maastikul või maanteel. Vaata lisainfot toodetest kodulehelt. Pakume allahindlust 17%, tellimuse tähtaeg 25. oktoober. Kui uuemaid mudeleid pole hinnakirjas, kirjuta oma mudelisoovist ja leiame sulle hinna.  
 • Thule. Põhjamaine vastupidav ja testitud. Pearõhk Thule Chariot jalgrattakärudele, ühele või kahele lapsele. Vaata tootja kodulehe lastekärude alajaotust. Ettetellimisel allahindlus 15%, tellimuse tähtaeg 30. oktoober.
 • Abus lukud. Tunneme neid peamiselt lülilukkudena aga pakkuda on ka väga häid kette ja trosse:
  • Trosslukk Abus Raydo Pro 1450 must 180cm - 39,1 EUR
  • Lülilukk Abus Bordo 5700 must, sinine, roosa, oranž, roheline 80cm - 49 EUR
  • Lülilukk Abus Bordo 6000 must, punane, valge 90cm - 76,5 EUR
  • ABUS KETTLUKK IVERA CHAIN 7X85cm - 42 EUR
  • Trosslukk Abus Centuro 860 must 85cm - 37,5 EUR
  • Trosslukk Abus Cetero 970 must 100cm - 49 EUR
  • Ettetellimisel soodustus 20%. Tähtaeg tellimiseks 25. oktoober. Kui on lukke mida nimekirjas pole, küsi, teeme endast parima, et neid pakkuda.

       Babboe cargorattad - Lisaks varustusele on pakume ka Babboe cargo jalgrattaid. Ettetellimise puhul 10% soodustusega. Kõiki Babboe mudeleid on eelnevalt testitud, et tagada parimat vastupidavust ja ohutust (SGS ja TÜV testitud). Pakkumisel on nii kahe- kui ka kolmerattalised mudelid. Tellimuse tähtaeg on 30. oktoober.

                                                        

Algul võib tunduda keeruline sõita kas kastitäie lastega või kaubaga, kuid see hirm kaob peatselt pärast proovimist. Tegemist väga stabiilse cargorattaga. Kõik mudelid on väga hea juhitavusega nii et linnaliikluses hätta ei jää. Testirattad olemas City Bike Tallinna kontoris, Vene 33.

Nüüd ka võimalus tellida Babboe uusi e-mudeleid - Curve Mountain ja City Mountain (link). Lisaks tavapäraselt heale cargorattale on neile lisatud ka vastupidav Yamaha elektrimootor. Ning lisaks mootorile on ka neile paigaldatud tipptehnoloogiline Nuvinci Harmony N330 automaatne käiguvahetaja.

Kui tekkis küsimusi, kirjuta (mail@citybike.ee) või helista meile 5111819.

“It all started because we love cycling. From childhood cycling around home. Then making first real bike trip to West-Estonia and islands, with backpack on shoulders...”