Tuurid Eestis ja Baltikumis

Mine matkama!

Mine Eestit avastama. Rattaga. Rendi ratas meilt  ja avasta ise kui ilus Eesti on. Mööda vaikseid maanteid matkarattaga või metsaradu maastikurattaga või mõlemat kiire gravel/cyclo rattaga.

Matkaratta pakiraamile saab mugavalt paigaldada Ortlieb veekindlad pakiraamikotid. Mahukatesse jalgrattakottidesse saab paigutada kõik matkaks vajaliku. Maastikurattale ja gravel/cyclo rattale saab paigutada bikepacking kotid või kui sellest on vähe, samuti pakiraami ning pakiraamikotid. Kogu matkavarustus on meil olemas, rendi ja naudi sõitu. Lapsed saab ka matkale kaasa võtta kas ühe- või kahekohalise Thule lastetreileriga. 

UUS 2020! Rattatuurid ja rent Saaremaal. Alates sellest aastast saab rentida hea matkaratta või kiire gravel ratta Kuressaares ja sõita Saaremaale tiir peale. Kas siis üheks päevaks Sõrve või Panga pangale või tee Saaremaale pool tiiiru peale.

Kuhu minna?

Lääne-Eesti ja saared või Lahemaa või ring ümber Võrtsjärve või Ida-Eesti ja Tartu. Valikuid, kuhu Eestis minna on palju. Ideid leiad siit ja ka meie inglise keelselt lehelt. Meie välismaiste külaliste absoluutne lemmik on Lääne-Eesti ja saarte tuur. 

“It all started because we love cycling. From childhood cycling around home. Then making first real bike trip to West-Estonia and islands, with backpack on shoulders...”