Tellimistingimused

E-poe Tellimis-  ja jalgrattarendi tingimused 

Hinnad

Kõik E-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Teenuse kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Teenuse osutaja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Teenuse kasutajal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Müüja ei vastuta:

  • Ostja poolt rikutud toote halvenemise eest.
  • Toote mittesihipäraselt kasutamisest tingitud vigastuste/puuduste eest.
  • Toodete kasutusjuhendis märgitud hoolduse mittetegemisest tingitud vigastuste/puuduste eest.

Avastades toote mittevastavuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult, hiljemalt 60 päeva jooksul info@citybike.ee või telefonile +372 5111819.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode.

Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

Kaubad toimetatakse Teenuse kasutajani e-poes näidatud viisidel (Smartpost, Omniva, DPD, jalgrattakuller Tallinnas jne). Tellimuse tarneaeg on 2-7 tööpäeva. Üldjuhul on kaubad olemas City Bike OÜ poes, aadressiga Vene 33, 10123 Tallinn, avatud iga päev 10-19.00.

Tellimuse tühistamine 14 päeva jooksul
Ostjal on õigus 14 päeva jooksul toode vigastamata kujul ning originaalpakendis meile tagastada. Kui pakend on avamata ning kaup korrektne, tagastame toote eest makstud raha 100%. Tagasi ei maksta tellitud kauba transpordikulu ja tagastuskulu.

Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kiri info@citybike.ee tuues välja tellitud kauba nimetuse, arvenumbri, maksmise kuupäeva ning tagastamise põhjuse. Raha kanname tagasi 2 tööpäeva jooksul peale kauba tagastamist, samale kontole, kust see on algselt tulnud.

Kuidas tagatakse minu kaardi andmete turvalisus?
City Bike Oü kasutab e-oes partnerina Maksekeskuse lahendusi (www.maksekeskus.ee). Maksekeskus hoiab Sinu kaardiandmeid turvaliselt ning ei jaga neid kunagi kaupmeeste ega kolmandate osapooltega. Kaupmehe poolt ligipääsetav informatsioon piirdub sinu Sinu e-posti, kaardi tüübi (nt. Visa või MasterCard) ning kahe viimase numbriga kaardinumbrist.

Maksekeskus AS on PCI-DSS nõuetele vastav teenusepakkuja, kes pakub makselahendusi, sh vahendab Visa ja MasterCardi makseid, Euroopa Liidus tegutsevatele kaupmeestele ning muudele teenusepakkujatele.

Kaardiandmete salvestamine toimub ainult läbi turvalise SSL ühenduse ning kaupmehel ega kolmandatel osapooltel pole täielikele andmetele ligipääsu.

Konfidentsiaalsus ja kliendi õigused
City Bike OÜ ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info. Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist citybike.ee andmebaasist.

City Bike OÜ on huvitatud kõikide küsimuste ja arusaamatuste lahendamisest Ostjatega. Probleemide ilmnemisel palume Sul koheselt võtta meiega ühendust telefonil +372 5111819 või info@citybike.ee Reageerime kiiresti (hiljemalt paari tööpäeva jooksul).

Ostjatel on alati õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

Rattarendi tingimused

Jalgrattaid ja rattavarustust rendile võttes kannab klient täielikku ja tingimusteta vastutust jalgrataste ja muu varustuse säilimise ja heaperemeheliku kasutuse eest alates üleandmisest kuni tagastamise ja vastuvõtmiseni City Bike OÜ töötaja poolt.

Kõikidest varustuse ja jalgrataste puudustest tuleb rendileandjat teavitada koheselt rendivarustuse vastuvõtmisel rentija poolt. Rendileandja soovitab alati enne pikema rendiperioodi algust testida rendivarustust ning vajadusel korrigeerida seadistust (käigud, pidurid, muud käepärased seadistused). Rendileandja kontrollib tagastatava varustuse seisukorda ning see peab vastama tehnilisele korrale, milles see väljastati ning olema kompleksne.

Puudused kõrvaldatakse rendilevõtja kulul, rendileandja poolt seatud hinnakirja alusel või neutraalse osapoole (jalgrattaremont/-hooldus) poolt teostatava hinnakirja alusel.

Kliendil ei ole lubatud renditud vara edasi rentida, müüa, pantida ega muul moel üle anda kolmandale osapoolele, kui ei ole kirjalikult rendileandja poolt seda lepingus sätestatud.

City Bike OÜ ei vastuta kahjude eest, mis võivad tekkida jalgrataste ja muu varustuse ebaõigest kasutusest (ohtlikud sõiduvõtted, ebasobiv jalgrattamudel, liiga suur/väike rattaraami suurus).

Rentija peab jätma rendilepingut sõlmides tagatise City Bike OÜ hoolde: 100-300 EUR, olenevalt renditava vara väärtusest (sularaha, krediitkaardi broneering, makse pangakontole, koostöölepingu ja krediitivõimekuse korral aktsepteerime ka ettevõtete garantiikirja). 

Ettemaksu tagastus ja tühistamised

Teenuse pakkujal on õigus küsida rendiessemete ja pakutavate teenuste broneerimisel ettemaksu. Ettemaksu suurus on üldjuhul 20% teenuse maksumusest. 

Ettemaksu tasumine tagab broneeritud varustuse ja teenuse ettevalmistuse (hooldus, inimeste planeerimine).

Tellitud teenuse tühistamine:

  • kuni 48h enne rendi/teenuse pakkumise algust tagastame ettemaksu.
  • 20% teenuse maksumusest kui tühistusperiood jääb alla 48h

Teenusepakkujal on õigus kehtestada erinevaid ettemaksu- ja tühistamistingimusi suure nõudlusega perioodideks. Vastavasisuline teavitus peab olema teada antud ka kliendile enne suurema ettemaksu küsimist ja rangemate tühistustingimuste määramist.

“It all started because we love cycling. From childhood cycling around home. Then making first real bike trip to West-Estonia and islands, with backpack on shoulders...”