Seikluslik ratas + kajak matk Tagasi nimekirja juurde

49.00€ alates

Tule lõpeta nädal ühe seiklusliku rännakuga metsas, jõel ja merel!

Kitsad ja käänulised maastikurajad ning kaunid jõeäärsed paigad on siinsamas ja seikluste nimel ei tule tingimata kaugele linnast välja sõita.

Rännak algab ratastel kesklinnast ja viib esmajoones lähimatele künklikele metsaradadele. Rattaretkel läbime mitmeid kaunite vaadetega paiku, ületame ratastel 4 silda ja paneme oma oskused proovile. Olgu mainitud, et suurem osa retkest sõidame allamäge ja eeldatav distants on 20-25 km.

Süstamatk algab Lükati sillast ja kulgeb mööda maalilist Pirita jõe alamvoolu kuni mereni välja. Kui ilm lubab, siis sõidame ka merele, kus hea õnne korral võib hülgeid märgata! Naudime mereõhku ja päikeseloojangut ning lõpetuseks randume otse rannaliivale. Enne algust tutvustame varustust ja viime läbi lühikese instruktaaži. Eelnev süstamatka kogemus ei ole vajalik. Kaasa soovitame võtta vahetusriided. Tuuri lõpetame Pirital, tagasi kesklinna saab bussi-/taksoga.

Toimumise aeg: pühapäeviti alates 13.06

Alguse kellaaeg: 17:00

Alguse koht: City Bike, Vene 33, Tallinn

Lõpu koht: Pirita rand

Kestvus: rattamatk 1,5-2h, süstamatk 2h

Minimaalne grupi suurus: 2 inimest

Broneerimine: Broneeri siit: Book online now! Vali Tours ja sealt vali Ratas + Kajak Seiklus. Saad kohe kinnituse.

Mõnus suvine seiklus - meri, loodus ja päikeseloojang!

 Hind 49 EUR inimese kohta.

Hinnas sisaldub:

  • Maastikuratta rent
  • Matkajuht jalgrattal, kes hoolitseb ka rataste eest
  • Matkajuht süstal, varustus ja instruktaaž

>

“It all started because we love cycling. From childhood cycling around home. Then making first real bike trip to West-Estonia and islands, with backpack on shoulders...”