Meist

City Bike on perefirma, mis sai alguse armastusest jalgrattasõidu vastu. 2003.aastal ostis Toomas 10 ratast ja nii ta algas. Toomas on ka Eesti üks esimesi (kui mitte kõige esimene) rattagiid ja teeb seda tööd siiani. Juba aastast 2003. 

Esialgsele ideele, teha vaid linnatuure jalgratastel, on aja jooksul lisandunud terve hulk jalgrataste ja jalgrattasõiduga seotut ja täna pakub City Bike jalgrattaturismi täisteenust:

  • rendist organiseeritud tuurideni,
  • lihtsatest linnaratastest maanteratasteni
  • jalgrattahooldus
  • (e-)pood
  • kõikvõimalikud jalgrattastega seotud lisateenuseid (rataste transport, treilerid, lastevarustus jalgrattasõiduks, pagasivedu tuuridel jms).

Meiga on kaks super rattamehhaanikut Roland ja Vahur. 

Oleme kõik ise ratturid. Nii igapäevaselt linnas kui matkal ja trennis. Oleme sõitnud palju kilomeetreid nii Eestis kui kaugemal ja aitame alati hea nõuga millist ratast valida või kuhu minna.

City Bike on parim valik sujuva ja meeldejääva rattapuhkuse korraldamiseks. Kõik mis sul vaja on, on soov avastada. Meil on sulle varustus ja võimalused.

Kohtumiseni City Bikes!

Toomas ja Reilika

“It all started because we love cycling. From childhood cycling around home. Then making first real bike trip to West-Estonia and islands, with backpack on shoulders...”