28.12.2016

Igakuine rattavarustuse tellimus, palju kaubamärke

Igakuine rattavarustuse tellimus, palju kaubamärke

Jalgrattavarustuse tootjaid on tuhandeid ning Eesti turu väiksuse tõttu ei ole väga paljud neist lihtsalt kättesaadavad.

Ühendame jõud oma tellijatega ning alustame igal kalendrikuul varustuse ettetellimisega.

Eesmärk on pakkuda vähemliikuvaid kaubamärke ja osasid, et neid oleks mõistliku etteteatamisega ja kuluga võimalik maale tuua.

Tellimused vormistame iga kuu 10. kuupäeval, ettemaks 25% tellimisel ja ülejäänud kauba kättesaamisel. mail@citybike.ee või 5111819 on sobivad kontaktid.

Ettetellimisel kehtivad alljärgnevad soodustused: kuni 100 EUR 10%, 101-199 EUR 14%, üle 200 EUR 16% (soodustus kaubamärgi põhine, tootja soovituslikust jaehinnast, transpordikulu Tallinnani maksab City Bike. soodustused kehtivad kaupadele, mida meie e-poe valikus veel ei ole).

Nimekiri kaubamärkidest mida pakume (täieneb pidevalt ning võib küsida ka konkreetsete mõõtudega osasid, millel pole tootja tähtis või on tegemist vanema/haruldasema jalgrattaga (kõiksugu Ida- Euroopa toodang ja vanemad Skandinaavia/Soome rattad jm.) või mida pole hetkel kuskilt rattapoest saada.

Ortlieb - tuntud Saksamaa veekindlate rattakottide ja lisavarustuse tootja. Kotid pakiraamile, uudisena ka raamikotid (bikebacking). Vaheladu asub Lätis. Kauba tarneaeg ca. 1 nädal.

Schwalbe - jalgrattarehvidele ja sisekummidele spetsialiseerunud Saksamaa bränd. Valikus torkekindlad matkarehvid, sobivad rehvid linnaratastele aga ka kiired võistlusrehvid maanteele. Kauba tarneaeg 3 päevast - 2 nädalani. Maaletooja Eestis, kanalid ka Leedus, UK-s. Meie kontoris saadaval eestikeelne kataloog.

Continental - Rehvid aastast 1871. Saksamaalt. Ja jalgrattarehve toodetaksegi Saksamaa tehastes. Tellime Poolast ja Leedust. Tarneaeg ca. 1 nädal.

Shimano- Bränd rattahuvilisele tutvustamist ei vaja. On olemas arutu hulk käiguvahetuse modifikatsioone ja variante ja kui hästi otsida siis leiab igale Shimano jupile uue asenduse või varuosa. Baltikumi teenindab Poola hulgimüük. Tarneaeg ca. 1 nädal.

Sram - Otsene konkurent suurele Shimanole. Käiguvahetuse komponendid. Edasimüüaid ja varustajaid mitmeid, tarneaeg 3 päevast - 2 nädalani.

Babboe - Hollandi transpordirattad. Sõiduta lapsi või vea koormat. Pedaalijõul või elektimootori abiga. Disain Hollandis ja tootmine Aasias. Taskukohased, Shimano komponendid. Tarneaeg 1-2 nädalat.

Weehoo rattatreilerid - laps turvaliselt rattale kaasa, üherattaline treiler. Eesti maaletooja. Tarneaeg kuni 2 nädalat.

Abus - kvaliteetsed ja turvalised rattalukud, kiivrid, rattakotid. Meie peamine rõhk turvalistel rattalukkudel. Eesti maaletooja ja tarneaeg 2-4 päeva. 

Reelight - Taani geniaalsed ja nägused rattatuled. Patareivabad ja magnetjõul töötavad. Leedu maaletooja, tarneaeg ca. 1 nädal.

Lisaks veel hulganisti brände: Mitas ja Rubena, sadulatootjad: Selle Royal, Selle Italia, Velo; jooksud ja veljed Rodilt; Elite, Pro, FSA rattavarustus jpt tootjad. 

“It all started because we love cycling. From childhood cycling around home. Then making first real bike trip to West-Estonia and islands, with backpack on shoulders...”