Giidita tuurid Baltikumis

Pole midagi paremat kui vabadus avastada maailma jalgrattal ning me usume, et see ongi parim viis kuidas avastada Eestit!

Eesti on täiuslik koht kus veeta üks korralik jalgrattapuhkus - korras ja vaiksed teed, lühikesed vahemaad, vahelduv maastik, tühjad supelrannad, sõbralikud inimesed, palju loodust ja palju WiFi'tI

Palju vaba ruumi ning õhku!
Isegi kui marsruudid viivad teid populaarsetesse turismipiirkondadesse, ei ole nad kunagi ülerahvastatud. Tänu sellele ka pole kuskil ruumipuudust! Te võite rännata vahest isegi terve päeva ilma et kedagi kohtaksite ning isegi suve tipus on võimalik leida endale inimtühi rannalõik!

Kõik meie Eesti rattatuurid on giidita, mis pakub meile võimaluse pakkuda teile ükskõik mis kuupäeva, peaasi et teile endale sobiks. Kõik need reisid seega on teie endi tempoga, saate valida just õige kiiruse et näha kõike ja mitte maha magada liigselt vaatamisväärsusi. Me broneerime teile kõik vajalikud ööbimisekohad ning anname teile väga palju infot ühes, et teil oleks võimalikult mitmekesine reis.

Mis on populaarne?!
Meie kõige populaarsemaks tuuriks on osutunud Lääne-Eesti ja Saarte tuur, Metsad ja Peidetud Järved Lõuna-Eestis ning Lahemaa tuur. Kuigi enamus turiste järgivad meilt neile antuid juhiseid punktipealt on alati olemas võimalus läbirääkimisteks ja ka oma marsruudi planeerimisest koostöös meiega. Leiame teile parima lahenduse!

Vaadake üle mida meil pakkuda on ja küsimuste korral võtke kindlasti ühendust!

City Bike meeskond soovib Teile häid elamusi!

Great company and good service! Keep riding! George P