RSP 2X3 Watt laetav esituli « Tuled « Lisavarustus rattale « jalgrattavarustuse e-pood « Citybike - Eesti rattateenuste meister!

RSP 2X3 Watt laetav esituli

61.20 € 125.00 €

RSP on hästi tuntud disainerfirma kes toodab palju rattajuppe, mis töötavad hästi igasugustes tingimustes ja ei vea sind kunagi alt. Need tuled on ehitatud selleks et varustada sind hea valgustusega ka kõige pimedamates tingimustes. Tänu heale disainile on nad ka väga hea kestvusega.

RSP tuled sobivad hästi igapäevaseks kasutamiseks kõikjal - tööle minnes, treeningul kui ka pimedatel metsaradadel seiklemiseks.
Tuled on laetavad läbi tavalise USB ühenduse, nii et saad need vabalt pärast sõitu torgata arvutikülge ja panna nad laadima. Tänu kvaliteetsele silikoonist kinnitusele, ei libise tuled paigast ka tugevamal raputamisel.

Komplektis on 2x3 W tuld koos patareipakiga.
Tuled on vee- ja mudakindlad.
2.5 tundi laadimisaeg.

Koguni 8 tundi põlemisaega, täistulederežiimil.

Tegemist UK firmaga ja tuledel on UK pistik, anname omalt poolt kauba peale adapteri, et saaksite tulesid kohalikus vooluvõrgus laadida.

“It all started because we love cycling. From childhood cycling around home. Then making first real bike trip to West-Estonia and islands, with backpack on shoulders...”