HAWK City Wave Easy Smile 28"

410.00 €

Mis teeb selle ratta paremaks kui tavalise rattapoest ostetud isendi?
  • Torkekindlad rehvid:- Schwalbe Marathon plus rehvid. Valmistatud Saksamaal. Tavakasutusel saab nendega sõita 10 000 km. Oleme neid kasutanud rendiratastel juba üle 10 hooaja ja kiidame igati. Torkekindluse tagab paks kummisegu, mis on ka värvitud siniseks, et saab kohe aru kui rehv on juba mõistlikkuse piirini kulunud. Sellsied rehvid maksavad jaemüügis 40+ eurot tükk!

  • V-pidurid ja jalgpidur: 26" jooksudega linnarattal on 3 rummusisest käiku ja esimene ja tagumise V-pidur. Pidurihoovad on alumiiniumist (paljudel linnaratastel plastikust ja väga "vedelad" ehk painduvad läbi). 28" jooksudega linnarattal on 7 rummusisest käiku, jalgpidur ja esimene ning tagumine V-pidur. 

  • Universaalne linnaraam: Madala pulgaga raam, mis sobib igas vanuses sõitjale, ei pea jalga üle raamipulga tõstma. 28" mudelil on 400mm sadulapost, mis võimaldab mugavalt sõita ka 185 cm ratturil.

  • Automaatsed tuled ja rummudünamo: Ei pea muretsema pimedas sõidu puhul. Rummudünamo on ühendatud esi- ja tagatulega. Rattur on nähtav kogu aeg.

  • Rummusisesed käigud: 3 või 7 käiku. Lihtsam hooldada ja pikema hooldusvälbaga. Esmase reguleerimise ning keti pingutusega saab hakkama "majasiseselt".

  • Korralik lisavarustus: Kõik on olemas, mis peab. Pakiraam asjade kinnitamiseks, saab lisada ka oma firma reklaami (kleepsud raamile ja/või pakiraamile). Tugevad ja vastupidavad metallist porilauad. Seisutugi. Nõutavad helkurid ja jalgrattakell.Proovimiseks on jalgrattad olemas City Bike Tallinn kontoris. 


“It all started because we love cycling. From childhood cycling around home. Then making first real bike trip to West-Estonia and islands, with backpack on shoulders...”