11.04.2016

Cycle Cities toob kasu City Bike klientidele

Cycle Cities toob kasu City Bike klientidele

Enam kui 50. linnas tegutsevat jalgrattaturismi operaatorit on koondunud Cycle Cities võrgustikku. Koos teenindame üle 8 miljoni turisti aastas.

Täna saame pakkuda oma klientidele kõigis nendes linnades jalgrattatuure 20% soodsamalt. Sooduskoodi saamiseks on vaja vaid külastada meie poodi (sobib ka e-pood).

Kohalikud jalgrattaekskursioonide eksperdid
Cycle Cities loomise eesmärgiks oli koondada iseseisvad professionaalsed teenusepakkujad ja pakkuda kliendile seeläbi paremat teenust. Lisaks turunduslikele eesmärkidele, on oluline osa võrgustikust ka tootearendus, üksteise kogemustest õppimine ja osalemine partnerite jalgrattatuuridel.

Meile meeldib rattaga sõita, avastada linnades peidetud kohti, eralduda massiturismist ja kuulda kohalike lugusid elust ja olust.

Oma kogemusest võime tõdeda, et London, Pariis või Berliin näevad jalgrattaekskursioonil hoopis teismoodi ja paremad välja kui bussiaknast või jalutades. Ajalugu ja linnamaastik muutub põnevaks, kohalikud lood ja legendid ärkavad ellu. Saab küsida palju personaalseid ja elulisi küsimusi. Tihti pakuvad operaatoird ka rattarenti ja nii on sagimist ja otsimist vähem.

Rattasõit linnades on tõusuteel ja nauditav. See on keskkonna- ja liiklussõbralik, pärast tuuri võib rahumeeli kaotatud kalorid kohalikus söögikohas taastada (kuigi rattatuurid on mõõduka tempoga ja pea igaüks, kes rattaga sõidab saab hakkama, pole vaja karta liigset sportlikkust).

City Bike alustas jalgrattatuuirde pakkumisega 2003.a. Kohtasime palju imelikke pilke, hoiatusi stiilis: “Tallinn ei sobi ju jalgrattaga sõitmiseks” ja umbusku. Siiski jäime ellu ja täna omame 180 jalgratast ning teenindame tuhandeid turiste igal hooajal.

Näe maailma.. Pea igas linnas on Cycle City partner.

“It all started because we love cycling. From childhood cycling around home. Then making first real bike trip to West-Estonia and islands, with backpack on shoulders...”