Bikepacking

Bikepacking on jalgrattaga matkamise viis kus kasutatakse spetsiaalselt disainitud lisavarustust. Seda eelkõige, et oleks kergem matkata ja rattal asetsev kraam oleks tasakaalus (võimaldab maastikul pareminin hakkama saada).
Meie rendime kvaliteetseid rattakotte huvilistele või harrastajatele. Bikepackingu varustus on disainitud looduses liikumiseks, metsateed ja rabad on palju lihtsamad läbida just vastava ratta ja varustusega. Laiad pakiraami kotid jäävad tihti okste taha kinni ja tekitavad ebamugavusi, küll aga bikepackingu kotid ei ulatu välja jalgratta külgede pealt ja teevad sõidu väga mugavaks ka kitsastel radadel. 
Meil on pakkuda sadulaposti kotte, raami- ja juhtraua kotte. Kui puudub ka lihtsam matkavarustus, pakume ka telke, alusmatte, magamiskotte, söögitarvikuid ja kompaktseid gaasipõleteid. 
Kui endal puudub hea ratas millega metsa minna, on meil rendiks Merida maasitkurattad 26'' ja 29'' ja cyclo-cross rattad millega saab ka maanteel kiiremini sõita.

Põnev artikkel bikepacking reisist Ikla-Oandu rajal:

http://www.bikepacking.com/routes/swamp-thing-trail-estonia/

“It all started because we love cycling. From childhood cycling around home. Then making first real bike trip to West-Estonia and islands, with backpack on shoulders...”